31. Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny

Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny (MSFF) to rozpoznawalna i ceniona w świecie folkloru marka, silnie osadzona w tradycji regionu, w którym obecna jest od 1979 roku. Gospodarzem festiwalu jest Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Katowice” działający  przy Uniwersytecie Śląskim – głównym organizatorze tej prestiżowej imprezy.

Każdego roku MSFF skupia prawie 400 artystów z całego świata, zamieniając cieszyński kampus uniwersytecki w centrum światowego folkloru i umożliwiając mieszkańcom poznanie innych kultur i obyczajów.

Co roku rusza również nabór na wolontariuszy chcących przeżyć niesamowitą przygodę  podczas MSFF. Poszukiwane są osoby na stanowisko pilota zespołu, technicznego oraz do pracy w biurze festiwalu. Wolontariuszem może zostać także osoba nienależąca do Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca “Katowice”.

Tegoroczna edycja odbywa się w terminie 25.08 - 02.09.2018 r.

Szczegółowe informacje na stornie: msff.pl oraz facebook.pl

25. sierpień 2018 (Cały dzień) - 2. wrzesień 2018 (Cały dzień)