50 Voices of UŚ w Cieszynie

23 maja o godz. 17:00 zapraszamy na ostatni koncert "50 Voices of UŚ" w Klub Studencki Panopticum (Cieszyn). Wstęp jest wolny i bezpłatny dla KAŻDEGO.

Między poszczególnymi występami przewidziane są konkursy, w których do wygrania będą gadżety Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.

Wystąpią:

• Here on Earth
  • Lunatyp
  • Now
  • Po prostu
  • Rastafajrant
  • Akwadrat
  • Monicka Ferens
  • Dziewanna
  • From love to reflux

W czasie trwania koncertu odbędzie się głosowanie publiczności za pośrednictwem ankiety na tym wydarzeniu. Wykonawcy, którzy zdobędą największą liczbę głosów, przejdą do następnego etapu 50 Voices of UŚ i tym samym będą mieli możliwość zagrania na koncercie jubileuszowym Uniwersytetu, który odbędzie się 8 czerwca. Nagrodą specjalna jest nagranie płyty w Radiy Egida.

50 Voices of UŚ to cykl wieczorów kulturalno-rozrywkowych. Inicjatywa ma charakter konkursu, dzięki któremu zaprezentować się będą mogli twórcy muzyczni, sceniczni, estradowi, związani z Uniwersytet Śląski w Katowicach, wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach. Organizatorami konkursu są Centrum Obsługi Studentów i Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.

Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/244288406130710.

23. maj 2018 - 17:00 - 23:59