facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Casting do serialu o przygodach dra Primo

Zapraszamy do udziału w pierwszym akademickim serialu sci-fi. Serial o przygodach dra Primo realizowany jest z okazji 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jeżeli chcecie wziąć udział w produkcji, wypełnijcie formularz oraz prześlijcie swoje nagranie.
 
Poszukiwane są osoby w każdym wieku (5 - 80 lat). Nie musicie mieć doświadczenia, najważniejsze są Wasze chęci, kreatywność i dyspozycyjność. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny. W razie pytań, prosimy o wiadomość prywatną na stronie: www.facebook.com/studenckastrefaaktywnosci.
 
Przedłużony nabór! Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego 2018 roku, godz. 23:59. Dołączcie do naszego zespołu i odnajdźmy razem insygnia rektorskie! 
 
Uwaga! Aby wziąć udział w castingu, nagrajcie jedną ze scen z poniższych produkcji filmowych (możecie nagrać dowolnym sprzętem, byleby było widać Wasz talent aktorski :)).
 
Killer:
Braveheart:
Asterix i Obelix:
 
Scena rozpaczy:
 
 
Pozostałych chętnych czyli scenografów, mistrzów oświetlenia, scenarzystów, specjalistów od efektów specjalnych itp. prosimy o kontakt na adres mailowy: radoslaw.aksamit@us.edu.pl.
 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.