Gra symulacyjna z zakresu zarządzania czasem

27 Maj, 2019 - 12:00 - 16:00

Chcesz lepiej zarządzać czasem? Zastanawiasz się jak usprawnić swoje życie, by zdążyć z wszystkim na czas? Przyjdź na szkolenie „Czas redakcji- trening zarządzania sobą w czasie organizacji pracy i współpracy”  w oparciu o grę symulacyjną i zdobądź cenną wiedzę.

CO? – Gra symulacyjna „Czas redakcji - trening zarządzania sobą w czasie organizacji pracy i współpracy"
KIEDY? – 27 maja 2019 r., w godz. 12.00 – 16.00
GDZIE? – Rektorat UŚ, (Katowice, ul. Bankowa 12), Studencka Strefa Aktywności, s.133

O WYDARZENIU
„Czas redakcji” to inspirująca gra szkoleniowa poświęcona tematyce zarządzania sobą w czasie. Wprowadza uczestników w sytuację redakcyjnego zgiełku, wymagającego równoczesnego radzenia sobie z wieloma zadaniami oraz destruktorami. Tym samym stawia ich przed wyzwaniem przede wszystkim organizacji pracy własnej, ale także i zespołu. Uczestnicy wcielają się w role pracowników redakcji poczytnego magazynu, który właśnie obchodzi 10. rocznicę swego istnienia. Przy tej okazji właściciele wpadli na niekonwencjonalny pomysł. Postanowili w centrum uwagi umieścić osoby, które na co dzień piszą o znanych gwiazdach, ciekawych wydarzeniach czy wyjątkowych miejscach. W jubileuszowym wydaniu magazynu, poruszając dotychczasowe tematy, pracownicy będą pisać o… sobie. Sielankę tego prostego z pozoru zadania naruszy wielość oczekiwań, presja czasu czy też inni domagający się uwagi pracownicy. To nasycone interakcjami środowisko pracy będzie wymagało od graczy łączenia kreatywności ze sprawnym zarządzaniem różnorodnymi zadaniami. Dodatkowo będzie okazją do wykazania się osobistą odpowiedzialnością za powierzone obowiązki. Efektywność uczestników, a w konsekwencji kształt jubileuszowego wydania, zależeć będzie od tego, jak poradzą sobie z redakcyjnym chaosem.
„Czas redakcji” wprowadza do warsztatu wyjątkową mieszankę humoru i intensywnej pracy, którą niezwykle doceniają uczestnicy rozgrywki. To wciągające doświadczenie spotyka się także ze słowami uznania za ukazywanie różnic w preferowanym sposobie pracy. Pozwala uświadomić sobie obszary do rozwoju i jednocześnie wprowadza wiele narzędzi wspierających ten rozwój. Gra idealnie uzupełnia trening zachowań i metod decydujących o skutecznym zarządzaniu sobą w czasie oraz efektywnej organizacji pracy. Dodatkowo pozwala na omówienie zagadnień z obszaru ról zespołowych czy też współpracy w zespole.

Celem szkolenia jest:

• Weryfikacja umiejętności radzenia sobie z wielością zadań oraz pracą pod presją czasu.
  • Poznanie i odświeżenie narzędzi zarządzania sobą w czasie.
  • Zebranie inspiracji służących lepszej organizacji czasu pracy.
  • Trening umiejętności zarządzania sobą w czasie oraz organizacji pracy.

O ORGANIZATORZE
APAULY GROUP Sp. z o.o. dostarcza usługi szkoleniowe, informacyjne i doradcze w zakresie zarządzania projektami, rozwoju organizacji oraz zewnętrznego finansowania przedsięwzięć w szczególności ze środków funduszy unijnych.

SPOSÓB APLIKACJI
Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.
Liczba miejsc jest ograniczona.

27. maj 2019 - 12:00 - 16:00