Rusza II edycja projektu "Ekonomia na bank"!

Już 23 stycznia 2018 roku rusza kolejna edycja projektu "Ekonomia na Bank".

"Ekonomia na bank" to projekt edukacyjny, który Uniwersytet Śląski w Katowicach współorganizuje wraz z Bankiem PKO Bank Polski. Celem projektu jest przybliżenie studentom Uniwersytetu wiedzy z zakresu podstaw ekonomii i finansów.

Projekt potrwa do czerwca br. i będzie składać się z 5 bloków tematycznych. Dzięki każdej lekcji, studenci będą mogli dowiedzieć się kolejno o: pieniądzu, zarządzaniu własnym budżetem, walucie obcej, ubezpieczeniu  i o tym, jak prowadzić własny biznes.

Na stronie www.ekonomianabank.us.edu.pl co miesiąc będzie pojawiać się nowa lekcja składająca się z artykułu szkoleniowego, nagrania audio oraz materiału wideo. Do pełnego przyswojenia danego tematu motywować będzie quiz - co miesiąc zdobywcy największej liczby punktów będą nagradzania zestawami ciekawych gadżetów.

Dodatkowo na koniec całego projektu, czyli w czerwcu, osoby które łącznie zdobyły najwyższe wyniki otrzymają stypendium w wysokości 1000 zł lub płatną praktykę w PKO Banku Polskim.

Regulamin projektu