Spotkanie z Ministerstwem Środowiska na WBiOŚ

Jesteś studentem Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska? Interesuje Cię praca w administracji centralnej? Już 24 kwietnia 2017 r. będziesz mógł spotkać się z przedstawicielem Ministerstwa Środowiska i dowiedzieć się jakie działania rekrutacyjne skierowane są właśnie do Ciebie.

CO? - Spotkanie z przedstawicielem Ministerstwa Środowiska
KIEDY? - 24 kwietnia 2017 r., godz. 10:00 – 11:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, sala B 100
(Katowice, ul. Jagiellońska 28)

O WYDARZENIU
Podczas spotkania uczestnik dowie się jaka jest charakterystyka pracy w Ministerstwie Środowiska w Warszawie, jakie są zasady naboru oraz jakie elementy ogłoszeń i procesu rekrutacji warte są szczególnej uwagi.

Zostanie także zaprezentowana ustawa o służbie cywilnej.  Zaakcentowane pozostaną elementy "przyrodnicze", wynikające ze struktury organizacyjnej Ministerstwa Środowiska.

O ORGANIZATORZE
Ministerstwo Środowiska jest instytucją racjonalnie zarządzającą zasobami naturalnymi, dbającą o edukację ekologiczną społeczeństwa oraz współpracującą w zakresie ochrony środowiska.

Wstęp wolny!

24. kwiecień 2017 - 10:00 - 11:30