Warsztaty pt. "Promocja wizerunku zawodowego w social media"

logo Biura Karier UŚ

29 marca 2017 r. w godz. od 10.00 do 14.30 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5, sala nr 1.1) odbywać się będą warsztaty pt. „Promocja wizerunku zawodowego w social media”, które poprowadzi Dariusz Sobiecki – lider rekrutacji i employer brandingu w międzynarodowej firmie NGA HR, gdzie jest odpowiedzialny za procesy rekrutacji, komunikacji oraz employer brandingu. Firma NGA HR otrzymała II wyróżnienie w plebiscycie III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku”.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, czym są social media, po co budować wizerunek w Internecie oraz jakie narzędzia służą do kreowania wizerunku. Ponadto poznają wskazówki dotyczące tego, czego należy unikać, tworząc wizerunek w Internecie oraz jaki jest jego idealny odpowiednik.

Szkolenie adresowane jest do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu. Zapisy rozpoczynają się 22 marca i odbywają się pod numerem telefonu: 32 359 1982.

29. marzec 2017 - 10:00