Akademiki w czasie wakacji

Biuro Studenckich Spraw Socjalnych zawiadamia, że w okresie lipca, sierpnia i września, zamiar pobytu w akademikach Uniwersytetu Śląskiego należy uzgodnić
z kierownikiem/administratorem danego akademika, bez potrzeby składania podania. Uwaga: prawo do zamieszkania w tym okresie przysługuje wyłącznie osobom przestrzegającym Regulaminu DS.

Osoby mające zaległości w opłatach za DS proszone są o jak najszybsze uregulowanie należności, pod rygorem nieprzedłużenia pobytu na okres wakacji.

Z uwagi na  planowane remonty (!) oraz przygotowania akademików do przyjęcia planowanych\grup i cyklicznych imprez akademickich, liczba miejsc w domach studenckich jest ograniczona. Informacji, dotyczących możliwości zakwaterowania, prosimy zasięgać bezpośrednio u pracowników Osiedli Akademickich w Katowicach, Sosnowcu i Cieszynie.

Szczegółowa informacja  dotycząca wakacji 2018 r.  zostanie podana
w miesiącu czerwcu ‘2018.

.