debata

Działo się ostatnio w Studenckiej Strefie Aktywności! Już na korytarzu można było usłyszeć zażartą polemikę, która, toczyła się za drzwiami jednej z sal. Wszystko za sprawą debaty zorganizowanej przez studentów WNS, w której dyskusja toczyła się wokół tego, która z form partnerstwa jest trafniejsza "Małżeństwo czy kohabitacja?".
następne

Żyjemy w dobie przemian, gdzie alternatywne formy małżeństwa i rodziny są coraz bardziej powszechne, dlatego temat okazał się jak najbardziej celny. Każda z grup broniła swojego stanowiska, posługując się rzetelnymi argumentami podpartymi wieloma naukowymi badaniami.