Szkolenie „VISUAL Basic w Excelu”

Biuro Karier UŚ zaprasza studentów i absolwentów UŚ na Macro Day, w ramach którego organizowane jest szkolenie z zakresu programu Excel. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2019 roku w godzinach 12.00–15.00 w auli nr 2 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11B).

Szkolenie będzie miało formę warsztatów. Program obejmuje takie elementy jak:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób nieposiadających żadnego doświadczenia w programowaniu oraz znających Excela w stopniu średniozaawansowanym, które chcą uczyć się podstaw programowania w celu samodzielnego tworzenia miniprogramów wykorzystywanych w codziennej pracy, zdobycia nowych kompetencji, a także podniesienia swoich kwalifikacji.

Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy. Należy również zabrać własny komputer (wersja programu Excel dowolna).

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Biura Karier UŚ.

20. listopad 2019 - 12:00